התקשרו: 052-8973306

שיטת שלושת השלבים

אנו מבינים שעדיין יש אנשים שקצת חוששים מהשכרת קריוקי ומעדיפים לשלם למפעיל קריוקי.

בדיוק בשבילכם חברים פיתחנו את שיטת שלושת השלבים להרכבת ותפעול ערכת הקריוקי שלנו בצורה הכי קלה והכי פשוטה שיש, הרכבנו מזוודה מיוחדת לכל ערכת קריוקי שבתוך המזוודה הזו הכל כבר מחובר, לכם רק נשאר למקם את הרמקולים ואת המסך, ולהתחיל לשיר!

השכרת קריוקי מעולם לא הייתה פשוטה וקלה יותר, עם שיטת שלושת השלבים של קריוקי טיים, כל אחד יכול להרכיב ערכת קריוקי מא' ועד ת' בעשר דקות בלבד ועל הצורה הטובה ביותר.

אז מה הם בעצם שלושת השלבים?

שלב 1
בחירת מיקום....

שלב ראשון: בוחרים היכן רוצים למקם את הרמקולים והמסך, לאחר מכן פותחים את חצובות הרמקולים ומלבישים את הרמקולים על החצובות, פותחים את חצובת המסך וממקמים אותו בין 2 הרמקולים.

שלב 2
חיבור...

שלב שני: לאחר מיקום הרמקולים והמסך פותחים את מזוודת ערכת הקריוקי, מחברים את הרמקולים בעזרת 2 כבלים למזוודה ומחברים את המזוודה לחשמל, בתוך המזוודה כבר נמצאים המחשב, המיקסר, המיקרופונים והמקרן, כולם כבר מחוברים ומוכנים לעבודה, לאחר חיבור המזוודה לחשמל, הכל כבר מוכן!

שלב 3
בחירת שיר...

שלב שלישי: להדליק את המחשב, לבחור לכם שיר שאותו בא לכם לשיר ולהתחיל לזמר בכיף.

אז לא חבל לבזבז כסף על מפעיל קריוקי? אנחנו בקריוקי טיים עושים לכם את החיים להרבה יותר קלים, את היתרונות שיש להשכרת קריוקי על פני מפעיל קריוקי תוכלו למצוא בדף "אז איך בעצם זה עובד...".

וגם את הסתבכתם, תעשו לנו טלפון, אנחנו זמינים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ותמיד נעמוד לרשותכם בכל בעיה/תקלה.

אז למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו 0528-973306

מלאו את הפרטים, ונחזור אליכם עם כל התשובות...

Call Now Button דילוג לתוכן