התקשרו: 052-8973306

שאלות נפוצות בהשכרת קריוקי

השכרת קריוקי– כל מה שתרצו לשאול. בדף זה תוכלו למצוא את מיטב השאלות הנפוצות בכל הנוגע להשכרת קריוקי, השכרת הגברה, מקרנים וכל המסביב. שאלות אלו נכתבו לאחר שנים של ניסיון בתחום השכרת קריוקי, במידה והמאמר אינו עונה על שאלותיכם, אתם תמיד מוזמנים לפנות אלינו ישירות, בין אם זה בטלפון או למייל, נשמח לענות על כל שאלה.

אתם מקבלים מאיתנו מחשב נייד בכל ערכת קריוקי להשכרה, השירים נמצאים בתיקיה, התיקיה מסודרת לפי זמרים מא'-ת', בדיוק כמו שמופיע בספרי השירים הכלולים בחבילה, לאחר שמצאתם בספר את השיר אותו תרצו להפעיל, אתם מבצעים חיפוש לפי שם השיר/זמר או חלק משם השיר והוא יופיע לכם כקובץ רגיל של סרטון, לאחר הפעלת הקליפ יתחילו לרוץ המילים בשילוב מדויק יחד עם הפלייבק.

 הרכבת ערכת הקריוקי להשכרה היא פשוטה ביותר ואינה מצריכה ידע קודם בתחום, כל לקוח המגיע להשכיר ערכת קריוקי מקבל דף מפורט על הרכבת/פירוק הערכה, בנוסף לתדרוך מצדנו במקום, התדרוך אורך כ-5 דקות, הרכבת ערכת הקריוקי להשכרה כולה אורכת כ- 10 דקות עם שיטת שלושת השלבים הייחודית של קריוקי טיים.

כל ערכות הקריוקי שלנו כוללות הכל, זוג רמקולים, זוג חצובות לרמקולים,זוג מיקרופונים, מיקסר לחיבור המערכת למחשב, מקרן ומסך, בנוסף אנחנו נותנים מאגר עצום המונה כ-3000 קליפים קריוקי הנמצא על מחשב נייד אותו אתם מקבלים עם ערכת הקריוקי להשכרה, כמו כן תקבלו גם 2 חוברות שירים מסודרות, מקוטלגות לפי הא'-ב' לבחירה קלה, מהירה ונוחה של השירים, אתם רק תדאגו לחשמל.

 הכל שאלה של מספר מוזמנים, אירוע של עד 20 מוזמנים במקום סגור ולא גדול יכול לתפקד גם עם חיבור המחשב לטלוויזיה, באירוע עם יותר מוזמנים כבר יהיה מעט קשה לקרוא את הכיתוב מהטלוויזיה, ובמקרים כאלו כבר עדיף לקחת מקרן ומסך, ערכת קריוקי שתתאים לכם במקרה כזה היא ערכת הקריוקי M+.

 כן, ישנה אפשרות להתקנה בבית הלקוח, מתקין מטעמנו מגיע עד לביתכם בשעה שתקבעו, יתקין לכם את ערכת הקריוקי בבית, ויסביר לכם כיצד לתפעל את הציוד, המחיר משתנה בהתאם למיקום ויכול לנוע באזור ה 50-100 ש"ח, הכנסו ללמידע מפורט.

 כן, כל ציוד שמושכר, בין אם זה ערכת קריוקי להשכרה, ערכת הגברה, מקרן, מסך, מיקסר או כל דבר אחר חייב בערבון, אנחנו לוקחים פרטי כ.אשראי או צ'ק עירבון אשר נכתבים על גבי חוזה השכרה מסודר ולאחר החזרת הציוד במצב תקין כמו שהוא נמסר, חוזה ההשכרה נגנז או יועבר לידיכם. 

ההשכרה מתבצעת משעה 16:00 והלאה ביום האירוע, והחזרת הציוד צריכה להתבצע עד השעה 16:00 ביום למחרת, במקרים חריגים בהם צריך לקחת את הציוד מוקדם יותר או להחזירו מאוחר יותר, הדבר אפשרי וייעשה ללא תוספת תשלום.

רענון השירים מתבצע אחת לשבוע! כל שבוע אנחנו מוסיפים מספר שירים חדשים אשר רק יצאו, בנוסף לשירים החדשים ניתן למצוא שירים ישנים ונוסטלגיים מכל הז'אנרים ומכל הסגנונות.

 

בכל שאלה נוספת, בעיה, תהייה, אתם מוזמנים ללחוץ כאן וליצור קשר ונשמח לעמוד לשרותכם בכל עת.

קריוקי להשכרה | ערכת קריוקי להשכרה | השכרת גנרטור | השכרת קריוקי | ציוד קריוקי להשכרה | השכרת ציוד קריוקי | קריוקי להשכרה בחולון

מלאו את הפרטים, ונחזור אליכם עם כל התשובות...

Call Now Button דילוג לתוכן