התקשרו: 052-8973306

קריוקי להשכרה – אז איך זה עובד?

הרכבת הציוד, תפעול הציוד ושאר ירקות…אנשים חושבים שהשכרת קריוקי זה סיפור מסובך ושהם עלולים להסתבך עם ההרכבה של ערכת הקריוקי, אז זהו שלא! השכרת קריוקי מעולם לא הייתה פשוטה יותר! היום כבר לא צריך לשלם המון כסף למפעילי קריוקי, היום הרבה יותר משתלם וכיף להשכיר קריוקי וזה בגלל כמה סיבות פשוטות:

-הרכבת ערכת הקריוקי להשכרה היא פשוטה וקלה, ואינה מצריכה שום ידע קודם. כל לקוח אשר מגיע להשכיר ערכת קריוקי, להשכיר הגברה, הקרנה או כל דבר אחר, מקבל דף מפורט כיצד להרכיב את הערכה, לתפעל את הערכה ולפרקה, בנוסף נציג מטעמנו יעבור איתו שלב שלב  יחד עם הסבר פיזי על הערכה במקום  על מנת לוודא שהכל מובן  והשערכת הקריוקי להשכרה עובדת ותקינה, הרכבת ערכת הקריוקי לוקחת לכלהיותר 10 דקות והיא פשוטה ביותר, רוצים לראות את זה בעייניכם? הכנסו לדף "שיטת שלושת השלבים" של קריוקי טיים, כיצד להרכיב ערכת קריוקי להשכרה מא' ועד ת' ב-3 שלבים פשוטים ביותר!

– תפעול ערכת הקריוקי להשכרה הוא פשוט ביותר, כל ערכת קריוקי כוללת מחשב נייד עם מאגר שירי קריוקי, כלומר קליפים קריוקי עם מילות השיר שברקע מתנגן פלייבק השיר, כאשר ערכת הקריוקי עומדת ומחוברת, כל שנשאר הוא לבצע חיפוש של השיר אותו אתם מעוניינים לשיר ולהפעילו, לאחר מכן ירוץ על המסך קליפ שבו מופיעות מילות השיר, יחד עם הפלייבק כמובן, ופשוט להתחיל לשיר בכיף. כמו כן ניתן ליצור פלייליסטים לטעמכם. אז איך תדעו מה בא לכם לשיר אם יש במאגר באזור ה 2000 קליפים? פשוט מאוד, אתם מקבלים מאיתנו זוג חוברות שירים מסודרות לפי הא'-ב' בדיוק כמו שמסודר במחשב! ככה תוכלו לבחור בקלות מה השיר הבא שבא לכם לשיר.

– היתרון בהשכרת קריוקי ולא במפעיל הוא עצם העובדה שהארוע שלכם יהיה רק שלכם, ללא אדם זר, וללא הגבלת זמן כלשהיא, גם אם באמצע הערב החלטתם שאתם מעוניינים להקרין סרט/מצגת או סתם לשים מוזיקת רקע לטעמכם, הכל אפשרי, כאמור הפעלת הציוד היא נורא פשוטה וקלה וכל אחד יכול לבצע זאת.

-כל ערכת קריוקי להשכרה, ערכת הגברה להשכרה וכן גם ערכת הקריוקי לטבע או ההגברה לטבע הן ערכות קומפטיות ונכנסות לכל רכב פרטי בקלות!

– אתם לא צריכים להוסיף שום דבר! ערכות הקריוקי להשכרה הן ערכות קומפלט, כוללות הכל, רמקולים מוגברים, מיקרופונים, מקרן ומסך, מיקסר, מחשב נייד וחוברות שירים, כמו כן אנחנו גם נספק לכם את כל הכבלים ומפצלים שתצטרכו, אתם רק צריכים להביא חשמל.

– בנוסף, אנחנו זמינים בשביל לעזור לכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, ככה שגם אם נתקלתם בבעיה/תקלה, תחילה ננסה לפתור אותה בטלפון, במידה והיא לא תפתר, נציג מטעמנו יגיע אליכם במהרה.

חבל לבזבז הון על מפעילי קריוקי! אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום וגם אתם תוכלו להנות מערב קריוקי מוצלח!

השכרת קריוקי | קריוקי להשכרה | ערכת קריוקי | ציוד קריוקי להשכרה | ערכת קריוקי להשכרה | השכרת קריוקי בבת ים | השכרת קריוקי בחולון | השכרת קריוקי בתל אביב | השכרת קריוקי ברחובות | השכרת קריוקי בנס ציונה | השכרת קריוקי במרכז

מלאו את הפרטים, ונחזור אליכם עם כל התשובות...

Call Now Button דילוג לתוכן