התקשרו: 052-8973306

ציוד למסיבות להשכרה

השכרת קריוקי וציוד למסיבות

נניח ואתם עורכים מסיבה שאתם מצפים לה כבר זמן רב, ולא משנה מה הסיבה למסיבה. אם אתם רוצים לאחד בין המוזמנים והאורחים, לגרום להם להשתחרר, לתת להם מעט להתפרע וליהנות ממוזיקה טובה – קריוקי זאת אופציה מעולה לעשות את זה. חברת "קריוקי טיים" עוסקת בהשכרת ציוד למסיבות, לרבות השכרת גנרטור, השכרת מיקרופונים, השכרת ערכות קריוקי, ערכת הגברה לטבע, השכרת מקרן – ועוד. 

לא לתת למרפי שום צ'אנס

אתם עמלים על ארגון של מסיבה או אירוע כלשהו, ואנחנו בטוחים שאתם לא רוצים ששום דבר יתפקשש בדרך או ייפול בין הכיסאות. הדרך לוודא שכך יקרה היא להשתמש בציוד איכותי, שמסופק על ידי חברה אמינה ומנוסה, שמספקת שירות לקוחות ותמיכה טכנית מלאה מסביב לשעון. באופן הזה, גם ניתן לשמור על ראש שקט מבחינת הסיכוי האפסי לתקלות, וגם להיות בידיעה שבמידה וחלילה קיימת תקלה – יש מי שידע לתת מענה מהיר ויעיל ולפתור אותה עבורכם.

השכרת ציוד למסיבות

חברת "קריוקי טיים" היא מהמובילות בארץ בכל הנוגע לציוד למסיבות להשכרה, ציוד הגברה וציוד הקרנה. אנחנו עוסקים בתחום מאז שנת 2010 ומתגאים בציוד חדיש, שקל מאוד להתקין ולתפעל, וייתן לכם בדיוק את מה שאתם צריכים על מנת להפיק אירוע או מסיבה ברמה גבוהה.

ניתן להרכיב ערכה ספציפית, הכוללת את מה שנחוץ לכם או חסר לארגון המסיבה, או לשכור ערכות מובנות של קריוקי וציוד היקפי נלווה. לא משנה באיזו מסיבה מדובר ואיפה היא מתקיימת – אם בחוץ או במקום סגור, הציוד שלנו מתאים לכל התרחשות ויכול להספיק לכמות של עד 200 אנשים. על מנת לבדוק מה בדיוק אתם צריכים, נשמח לשמוע על המסיבה שאתם מארגנים, כך שנוכל לספק לכם ציוד למסיבות להשכרה שיהפוך את המסיבה שלכם להצלחה מסחררת.

חברת "קריוקי טיים – המומחים לקריוקי" ממוקמת ברחוב תהילה 4, ראשון לציון. ניתן להתקשר אלינו למספר טלפון 072-3929990 והנציגים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם. ניתן גם למלא טופס יצירת קשר באתר ונשוב אליכם בהקדם.

.

מלאו את הפרטים, ונחזור אליכם עם כל התשובות...

Call Now Button דילוג לתוכן