התקשרו: 052-8973306

השכרת ציוד הגברה

השכרת ציוד הגברה מקצועי ומעולה 

כל מי שרוצה לערוך אירוע, בין אם בתוך מקום סגור או במיקום כלשהו בחוץ, צריך להשתמש במערכת הגברה איכותית. לרוב האנשים אין מערכת שכזאת וגם לארגונים רבים אין. לכן הם פונים לחברה חיצונית שיכולה להשכיר להם את כל הציוד שלו הם זקוקים. השכרת מערכת הגברה כוללת מיקסר, רמקולים, חצובות, כבלים ועשויה לכלול גם גנראטור. אם מדובר בקריוקי, השכרת ציוד הגברה תכלול גם מיקרופונים, חוברות שירים, לפטופ קריוקי, מסך גלילה להקרנה ומקרן מקצועי. קיימים אירועים רבים המצריכים מערכת הגברה, ואתם מוזמנים לפנות אלינו ונתאים לכם את הערכה והמערכת שמתאימה לכם.

מערכת הגברה להרצאות

אם אתם עורכים הרצאה במיקום מסוים, וודאי שאתם צריכים מערכת הגברה, כך שכל המשתתפים יוכלו לשמוע אתכם נאמנה. כאן קיימת חשיבות למיקום המסוים, לתנאים השוררים במקום, לכמות המשתתפים ולמרחק שלהם מהדובר או הדוברים בהרצאה. יש לנו מערכות הגברה ל-30 אנשים, 60 אנשים, 100 אנשים ו-200 אנשים. מערכת ההגברה שתקבלו תשקף את הצרכים שלכם באופן ספציפי ובהתאם לכל הפרמטרים הרלוונטיים.

מערכת הגברה לטבע

ערכת הגברה לטבע כוללת את כל מה שאתם צריכים בשביל ליהנות מהאירוע או מהמסיבה שאתם מקיימים. לא נחמד לערוך מסיבה ולהשקיע בה ואז להתאכזב מאיכות או מעוצמת ההגברה. איתנו תקבלו רמקולים חזקים במיוחד בעוצמה של 1000W תוצרת Protech או Soundking, מיקסר 6 ערוצים של חברת Behringer, גנרטור 3500W חזק, שקט ואמין וכמובן שאת כל הציוד ההיקפי הנוסף שאתם צריכים. שימוש במערכות ההגברה שלנו יבטיח לכם מסיבה אדירה שהמשתתפים לא ישכחו, וכזאת שתעבור ללא תקלות מעיקות ובלתי צפויות.

חברת "קריוקי טיים" כאן בשביל להעניק לכם את השירות הטוב ביותר והציוד האיכותי ביותר. אם אתם מחפשים השכרת ציוד הגברה, פנו אלינו בטלפון 072-3929990 או דרך הטופס שבקישור הבא. אצלנו תדעו מראש בדיוק מה אתם מקבלים ותוכלו לוודא שכל אירוע שאתם עורכים יהיה מוצלח ויתבצע על הצד הטוב ביותר. לכל אורך האירוע תקבלו שירות ותמיכה מאיתנו במידת הצורך, כולל הגעה אישית למיקום לפתרון סוגיה מסוימת.

מלאו את הפרטים, ונחזור אליכם עם כל התשובות...

Call Now Button דילוג לתוכן