התקשרו: 052-8973306

השכרת מקרן ומסך

ערכת הרצאות וערכת הקרנה לסדנאות ואירועים

אם אתם עורכים הרצאה, קורס, סדנא או כנס ואתם זקוקים להשכרת מקרן ומסך או השכרת ציוד הקרנה לכל מאורע אחר באשר שהוא – חברת "קריוקי טיים" תשמח לתת לכם מענה אמין ואיכותי. אנחנו מספקים ערכת הרצאה הכוללת גם ציוד הגברה וגם ציוד הקרנה מקיף, וכך תקבלו מענה לכל הצדדים הטכניים של ההרצאה. אם אתם מעוניינים רק במקרן ומסך להשכרה או רק במקרן להשכרה – זה אכן אפשרי, ונתאים לכם את החבילה שמתאימה לרצונות ולצרכים שלכם כשתיצרו איתנו קשר.

מה כוללת ערכת הרצאות?

ערכת הרצאות של חברת "קריוקי טיים" תיתן לכם רמקול מוגבר בגודל 12 אינץ', חצובת אלומיניום מאסיבית, מיקרופון איכותי, מקרן מקצועי של חברת ViewSonic, מסך חצובה נייד וכמובן שאת כל הכבלים הרלוונטיים להתקנה ולשימוש תקין בערכה. ניתן לבצע את ההתקנה באופן עצמאי, וניתן גם לקבל התקנה מהחברה, במידה ואתם אינכם בקיאים במלאכת ההרכבה. הציוד שלנו פשוט ברובו להתקנה, אך וודאי שזה בסדר לחלוטין אם תצטרכו בכך עזרה!

ציוד איכותי בלבד

כנראה שאם אתם צריכים ערכת הקרנה, ערכת הגברה או ערכת הרצאות, האירוע שאתם מפיקים, ולא משנה מה טיבו או מה הסיבה לקיומו – הוא בעל חשיבות מכרעת עבורכם. אין להתפשר על ציוד בלתי איכותי, שיכול בנקל להרוס את כל ההפקה, לפגום ביכולת שלכם להרצות, לדבר ולהעביר את המסרים שלשמם כינסתם את המוזמנים. חבל שכל ההשקעה שלכם תרד לטמיון בגלל ציוד לא איכותי ולא אמין. מעבר לכך, ציוד איכותי יגרום לכך שכל מי שנמצא באירוע, ובפרט אם מדובר באירוע גדול, יוכל לצפות באופן נוח בכל מה שיש לצפות ולהאזין בצורה ברורה לכל מה שיש לשמוע. כל זאת מבלי שהם או אתם תצטרכו להתאמץ בהעברת התוכן והמסרים.

תמיכה טכנית מלאה במידת הצורך

שכרתם מקרן להשכרה או מקרן ומסך להשכרה וקרתה תקלה טכנית מצערת. יכול להיות שהתקלה תפריע לכם לקיומו התקין של המשך האירוע, ויכול להיות שתקבלו מענה מהיר על ידי החברה שהשכירה לכם את הציוד, כך שלמעשה האירוע לא יפגע ותוכלו חיש קל לשוב לקיומו התקין. אם תשכרו את שירותינו בחברת "קריוקי טיים", לא רק שתקבלו ציוד איכותי ואמין, גם תקבלו מענה מקיף לכל בעיה במשך 24 שעות ביממה.

חברת "קריוקי טיים – המומחים לקריוקי" תשמח לעמוד לרשותכם בטלפון מספר 072-3929990 או דרך טופס יצירת קשר באתר. מוזמנים לעיין במידע הקיים ולהתקשר לקבלת מידע נוסף.

.

מלאו את הפרטים, ונחזור אליכם עם כל התשובות...

Call Now Button דילוג לתוכן