התקשרו: 052-8973306

היזהרו מחאפרים

תחום השכרת הקריוקי אומנם נראה תחום פשוט אך האמת רחוקה מכך, כאשר אתם תבואו להשכיר ערכת קריוקי, זה יראה לכם פשוט נורא, באים, משכירים ערכת קריוקי, מרכיבים ומתחילים לשיר, אבל זה לא כך, כאן ננסה להסביר לכם בכמה מילים ממי להזהר ולמה דווקא "קריוקי טיים".

1. יש הרבה חברות/אנשים פרטיים שמשכירים קריוקי, כמו בכל דבר גם כאן המשפט "זה טוב מדי בכדי להיות אמיתי" תופס, כל מיני ערכות קריוקי ב 99 או ב 149 ש"ח הן לא באמת ערכות קריוקי, הן יותר בידוריות והערב שלכם יראה בהתאם למחיר, אצלנו ערכת הקריוקי הזולה ביותר היא ערכת הקריוקי S וגם היא כוללת ציוד איכותי, רמקול חזק, מיקסר אומנים מקצועי, זוג מיקרופונים אלחוטיים טובים, אז גם אם מצאתם "ערכת קריוקי" להשכרה במחיר זול יותר, שימו לב למפרט הציוד שאתם מקבלים.

1. כמובן, כמו בכל דבר, קבלות, אל תשכירו ציוד כל שהוא ממי שאין לו פנקס קבלות מסודר, זה תמיד יהיה מלווה בערימת תירוצים, אבל אל תעשו זאת.

2. רשימת השירים– כיום בישראל ישנן 2 חברות עיקריות העוסקות בהכנת השירים, פלייבקים וכו', הראשונה היא "שרים קריוקי" והשנייה "קריוקילה", הקליפים של חברות אלו הם קליפים איכותיים ומקוריים כמובן עם תשלום זכויות יוצרים לאקו"ם. אל תשכירו ציוד מאנשים שאין להם רישיון של אחת החברות האלה, או לחלופין אנשים שמשכירים לכם ציוד ואת השירים צריך להפעיל מהאינטרנט, הקנס על הפעלת שירים כאלו באירוע ללא רישיון יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים, גם לשוכר וגם לחברה המשכירה, אנחנו ב"קריוקי טיים" עובדים עם רישיון של חברת "שרים קריוקי" כחוק.

3. איכות הציוד, "חאפרים" תמיד יעבדו בדרך הקלה והזולה, ציוד לא אמין ולא מקצועי רק יעשה לכם צרות במהלך הערב, אצלנו תקבלו ערכות קריוקי מקצועיות, חזקות ואמינות, אשר עוברות בדיקות אחרי חזרה מכל לקוח.

לסיכום "טעמה המר של האיכות הירודה נשאר זמן אחרי שפג טעמו המתוק של המחיר הזול", יכול להיות ותיתקלו בהצעות זולות יותר, או באנשים שינסו למשוך אתכם עם כל מיני גימיקים, אך אל תעשו זאת לפני שביררתם אצלנו.

מאחלים לכם רק ערבי קריוקי מוצלחים.

צוות קריוקי טיים.

לפרטים נוספים, עזרה ותמיכה אתם תמיד מוזמנים לצור איתנו קשר דרך המייל, דרך פנייה באתר, או דרך הטלפון שלנו: 0528-973306

מלאו את הפרטים, ונחזור אליכם עם כל התשובות...

Call Now Button דילוג לתוכן